Sekmadienį finišavo Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos Pirmos lygos reguliarusis sezonas. Aštuoniolikmečių divizioną vainikuos suoerfinalo rungtynės Kaune.
Birželio 11 dieną nuo 17:30 valandos LFF Kauno treniruočių centre susirungs Pietų-Rytų bei Šiaurės-Vakarų regioninių grupių laimėtojai – Vilniaus BFA ir Tauragės FA „Tauras“.
Rezultatyviausi diviziono žaidėjai
Kajus Ziminskas (FA „Šiauliai“ B-ŠSG) – 21 įvartis;
Ridas Gramba (FA „Tauras“) – 17 įvarčių;
Nojus Valukynas (FA „Dainava“) – 14 įvarčių;
Mantas Monkelis (FK „Nevėžis“) – 13 įvarčių;
Gustas Geštautas (FA „Šiauliai“ B-ŠSG) ir Vakaris Liekis (Klaipėdos FM C) – po 12 įvarčių.
Pietų-Rytų regioninės grupės lentelė
Vt. |
Komanda |
Rung. |
Perg. |
LB |
PB |
Pral. |
Įm. įv. |
Pral. įv. |
Įv. skir. |
Tašk. |
1. |
Vilniaus BFA |
14 |
10 |
2 |
1 |
1 |
65 |
24 |
+41 |
35 |
2. |
FA Dainava |
14 |
10 |
1 |
2 |
1 |
64 |
19 |
+45 |
34 |
3. |
FK Vidzgiris |
14 |
7 |
2 |
2 |
3 |
44 |
23 |
+21 |
27 |
4. |
FK Garliava |
14 |
7 |
1 |
1 |
5 |
53 |
28 |
+25 |
24 |
5. |
FK Jonava |
14 |
6 |
0 |
1 |
7 |
14 |
25 |
-11 |
19 |
6. |
SK Polonia-Panerys |
14 |
5 |
1 |
0 |
8 |
31 |
36 |
-5 |
17 |
7. |
FK Nevėžis |
14 |
3 |
1 |
0 |
10 |
31 |
49 |
-18 |
11 |
8. |
FK Lokomotyvas |
14 |
0 |
0 |
1 |
13 |
9 |
107 |
-98 |
1 |
*Pastaba: FK „Sveikata“ pasitraukė iš pirmenybių
Šiaurės-Vakarų regioninės grupės lentelė
Vt. |
Komanda |
Rung. |
Perg. |
LB |
PB |
Pral. |
Įm. įv. |
Pral. įv. |
Įv. skir. |
Tašk. |
1. |
FA Tauras |
16 |
13 |
2 |
1 |
0 |
64 |
15 |
+49 |
44 |
2. |
FA Šiauliai B-ŠSG |
16 |
9 |
0 |
1 |
6 |
58 |
35 |
+23 |
28 |
3. |
Klaipėdos FM B |
16 |
7 |
3 |
1 |
5 |
39 |
22 |
+17 |
28 |
4. |
FK Banga |
16 |
8 |
1 |
1 |
6 |
37 |
33 |
+4 |
27 |
5. |
FK Atmosfera |
16 |
6 |
2 |
1 |
7 |
32 |
41 |
-9 |
23 |
6. |
Klaipėdos FM C |
16 |
5 |
1 |
2 |
8 |
26 |
37 |
-11 |
19 |
7. |
FC Džiugas |
16 |
5 |
0 |
3 |
8 |
22 |
42 |
-20 |
18 |
8. |
FA Šiauliai C |
16 |
4 |
2 |
0 |
10 |
16 |
40 |
-24 |
16 |
9. |
FC Kuršiai |
16 |
3 |
1 |
2 |
10 |
17 |
46 |
-29 |
13 |
FA „Tauras“ nuotr.