2021-06-24
Panevėžiečiai priartėjo prie Pirmos lygos U-15 diviziono nugalėtojų titulo

FA-FK „Panevėžys“-PRSSG ir Mažeikių SM komandos birželio 23-ąją stojo į pirmąją superfinalo akistatą dėl LVJUFA Lietuvos jaunimo Pirmos lygos U-15 diviziono nugalėtojų titulo.

Futbolo akademijos „Panevėžys“ aikštėje vykusias rungtynes rezultatu 3:0 laimėjo panevėžiečiai. Įvarčius Virginijaus Liubšio auklėtiniai pelnė antrajame kėlinyje – 47 ir 55 minutę pasižymėjo rezultatyviausias U-15 diviziono žaidėjas Armandas Jusys, o 51 minutę įmušė kapitonas Edvinas Puikis.

Atsakomoji dvikova birželio 30-ąją nuo 18 valandos vyks Mažeikių centriniame stadione.