2023-06-10
Kelialapius į LVJUFA I lygos superfinalus pelnė FK „Jonava“ ir „Vilnius Football Academy“ komandos

Šiandien LFF stadione Vilniuje įvyko rungtynės dėl patekimo į superfinalą, kuriose susirungė Pietų bei Rytų regioninių grupių atstovai. Du iš trijų vykusių susitikimų susiklostė itin dramatiškai – prireikė baudinių serijos.

Pirmieji į stadiono aikštę žengė I lygos trylikamečių amžiaus grupės ekipos – FK „Jonava“ ir FK „Ataka“. Per pagrindinį laiką komandoms pelnyti įvarčių nepavyko – 0:0. Nugalėtojas paaiškėjo baudinių serijos metu – juos užtikrintai realizavo jonaviečiai, rezultatu 4:1.

Panašiai susiklostė ir I lygos U14 diviziono rungtynės FK „Jonava“ – FK „Margiris“. Jose taip pat per 70 sužaistų minučių užfiksuota lygybė 0:0, o jonaviečius ir šį kartą baudinių serijos metu lydėjo sėkmė. „Jonavos“ žaidėjai taikliai atliko 4 smūgius, „Margirio“ – 3.

Įvarčių gausa buvo paženklinta I lygos U15 diviziono akistata tarp „Kauno Žalgirio“ FA ir „Vilnius Football Academy“. Vilniečiai jau pirmą rungtynių minutę pelnė įvartį, kurio autorius – Lukas Piotrovič. Kauniečiai 17 minutę atstatė pusiausvyrą dėka Kajaus Šimkaus.

Antrajame kėlinyje „Vilnius Football Academy“ džiaugėsi įvarčiais – 45 minutę pasižymėjo Domas Sinkevičius, o 80 minutę Jokūbas Vėžys užtvirtino pergalę 3:1.

Visos pirmenybių superfinalų rungtynės vyks Kauno LFF treniruočių centro stadione.