2023-06-11
Priešpaskutiniame MEL U15 diviziono ture paaiškėjo prizininkių rikiuotė

Birželio 10 dieną įvyko 13-asis turas, kuriame FC „Džiugas“-FK „Babrungas“ komanda nustelbė šio sezono čempiones ir užsitikrino sau sidabro medalius.

Žemaitijos futbolininkės galingai sužaidė finalinę čempionato atkarpą – po pergalės 10:1 prieš FK „Vilnius bendraamžes, šįkart žemaitėms neprilygo MFA „Žalgiris“-MRU. Susitikimas Vilniuje pasibaigė rezultatu 2:7.

Emilija Grauslytė rungtynėse pelnė keturis įvarčius, dubliu pasižymėjo Kamilė Domarkaitė, o vietą įvartį įmušė Justina Blaževičiūtė. Žalgiriečių gretose įvarčius pelnė Viltė Bekionytė ir Noada Dautartaitė.

Trečioje vietoje liksiančios MFA „Bitės“ rezultatu 5:1 laimėjo Vilniaus derbį. Šioje komandoje įvarčius mušė Ariana Lickūnaitė, Agata Marija Kairytė, Goda Smailytė bei dukart Milda Šulijaitė. FK „Vilnius“ atsakė Aurelijos Makarevič įvarčiu.

FC „Hegelmann“ ir FK „Saned“-Joniškio SC komandų dvikova pasižymėjo atkaklumu. Paulinai Janušonytei 73 minutę pavyko pralaužti viešnių gynybą, o paskutinę susitikimo minutę Dinara Rimkevičiūtė įtvirtino kauniečių pergalę 2:0.

Birželio 16 ir 17 dieną įvyks paskutiniai diviziono susitikimai, nustatysiantys galutines septynių komandų pozicijas 2022–2023 m. Merginų elitinės lygos sezone.