2023-10-03
Samsung Galaxy Watch EJL U15: „Utenos Utenis“ – „Žalgiris“ | Apžvalga ir komentarai

Elitinėje jaunių lygoje šį sezoną debiutavęs „Utenos Utenis“ pelnė garbę priimti transliuojamas rungtynes namų stadione, žaidžiant prieš dabartinį U15 diviziono lyderį „Žalgirį“.

Vilniečiams pirmame kėlinyje pavyko pelnyti du įvarčius, kurių autoriai – Danila Odachovskij ir Nicholas Mindaugas Tully. Nuo 37 minutės komandos žaidė dešimtyje, pašalinus Modestą Šakalį ir Simoną Vinčiūną. Po pertraukos Benjamin Warwick Tully pasižymėjo dubliu ir įtvirtino pergalę 4:0.

Futbolas.tv platformoje kviečiame pasižiūrėti šių rungtynių Utenoje apžvalgą ir žaidėjų įspūdžius.

Rungtynių statistika: FK „Utenos Utenis“ 0:4 FK „Žalgiris“

Įvarčiai: 11 min. Danila Odachovskij, 34 min. Nicholas Mindaugas Tully, 43 ir 74 min. Benjamin Warwick Tully.