2023-06-17
Paskutiniame ture – „BE1 NFA“ penkiolikmečių užsitikrintas čempionų titulas

„Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos finišas padovanojo įspūdingą dramą dėl U15 diviziono trofėjaus, kurią transliavo futbolas.tv platforma.

„BE1 NFA“ turėjo vieno taško persvarą prieš savo tiesioginį varžovą „Žalgirį“, tad juos tenkino pergalė per pagrindinį laiką arba po baudinių. Vilniečiams pergalė per pagrindinį laiką būtų suteikusi pirmą vietą, o jeigu jie būtų laimėję po baudinių – tuomet komandos turėtų po lygiai taškų ir būtų prireikę papildomų rungtynių.

Abiejų ekipų sirgaliai sugūžėjo į LFF Kauno treniruočių centro stadioną ir visų rungtynių metu kurstė puikią atmosferą tribūnose, palaikydami jaunuosius futbolininkus. Pastarieji sukūrė nemažai grėsmingų epizodų, tačiau rezultatas iki pertraukos vis dar buvo lygus.

Lemiama susitikimo akimirka įvyko 49 minutę. Po Tomo Gutausko pakelto kampinio įvartį galva pelnė „BE1 NFA“ kapitonas Jugas Turčinskas.

„Žalgiris“ skubiai atliko korekcijas ir sutelkė dėmesį į varžovų vartų apgultį, tačiau aikštės šeimininkai drausmingai apsigynė ir išlaikė rezultatą 1:0.

EJL U15 diviziono turnyro (dėl 1–6 vietų) lentelė

Vt. Komanda Rung. Perg. LB PB Pral. Įm. įv. Pral. įv. Įv. skir. Tašk.