2024-05-15
BYFL turnyro pusfinalio etapas prasidėjo nuo BFA pergalės

Baltijos jaunimo futbolo lygoje (BYFL) antradienį buvo sužaistas pirmosios pusfinalio rungtynės tarp Vilniaus BFA ir Talino FC „Nõmme United“ U16 amžiaus grupės komandų.

Vilniečiai susitiko su vienintele Estijos ekipa, šiemet patekusią į turnyro pusfinalį. FC „Nõmme United“ buvo užėmusi A grupėje pirmą vietą, o BFA ekipa B grupėje buvo antra.

Arenos šeimininkai pirmajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių persvarą po Justo Gerbutavičiaus (27 min.) ir Žygimanto Jurevičiaus (45+2 min.) taiklių smūgių.

Estų viltys iškovoti pergalę buvo sukomplikuotos antro kėlinio viduryje, kai dublį atliko Kajus Paulauskas (65 ir 71 min.).

Visgi FC „Nõmme United“ atstovai neišvyko iš Vilniaus be įvarčių. Rezultatą sušvelnino ekipos atakų lyderiai Nikita Kolmõkovas (73 min.) ir Artjomas Truuväärtas (81 min.).

BFA vaikinai susitikimą užbaigė įgydami trijų įvarčių persvarą – 5:2. Finalinį rungtynių įvartį įmušė Norvilas Galadauskas (90+1 min.).