2024-08-26
Vilniaus ir Kauno žalgiriečius skyrė vienas įvartis

„Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos sirgaliai šeštadienį išvydo itin atkaklią dvikovą tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Kauno Žalgirio“ FA komandų.

Rungtynių principinę kovą iliustruoja tai, kad aikštės šeimininkai nuo 34 minutės žaidė devyniese, teisėjui pašalinus Titą Vasarį Žilinską ir Danilą Odachovskį.

„Žalgirio“ gynyba didvyriškai atsilaikė iki 77 minutės, kai perdavimą iš kairiojo krašto „uždarė“ Kajus Šimkus.

Nepaisant perspektyvių progų gausos, daugiau įvarčių pelnyta nebuvo. Sostinės žalgiriečiai patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą 0:1.