2024-10-14
„Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos apžvalga (10-oji savaitė)

Pastarąją savaitę pajėgiausiame Lietuvos jaunimo futbolo čempionate įvyko 17 rungtynių.

[U18] Dvejas rungtynes namų aikštėje priėmė panevėžiečiai – trečiadienį jie po baudinių nusileido „Riterių“ FA komandai, o šeštadienį smaginosi įvarčiais į tauragiškių vartus. Matui Pušniui pakako pirmo kėlinio darbui atlikti – ji pelnė hetriką.

Centrinėje turo dvikovoje „Vilnius Football Academy“ namie pralaimėjo „Be1 NFA“ ekipai ir rizikuoja prarasti pirmą vietą. Prie lyderių priartėjo ir Vilniaus BFA, o „Riterių“ FA pratęsė savo pergalių seriją Klaipėdoje.

Atskiro dėmesio vertos rungtynės tarp „Geležinio vilko“- FK „TransINVEST“ ir Marijampolės FC jaunimo. Aikštės šeimininkai per 56 minutes įgijo trijų įvarčių persvarą, tačiau sūduviai ne tik suspėjo išlyginti rezultatą, bet ir pelnė papildomą tašką baudinių serijoje!

[U16] Diviziono lyderė Vilniaus BFA užfiksavo rezultatyviausią sezono pergalę prieš FK „Aidas“-FK „Garliava“ bendraamžius. Iš vienuolikos pelnytų įvarčių tris sumušė Karolis Sargiūnas jau per pirmąjį kėlinį.

Toliau turnyro lentelėje rikiuojasi tris taškus pelnę „Kauno Žalgirio“ FA, FK „Žalgiris“, Klaipėdos FM ir „Vilnius Football Academy“. Hetrikų herojais šį šeštadienį tapo klaipėdiečiai Mantas Česnokovas ir Dominykas Zubavičius.

[U15] Įvarčių fejerija įvyko Garliavoje, kur rezultatas kito it švytuoklė. FK „Garliava“ pirmavo po Kipro Zenkovo hetriko, bet Vilniaus BFA išlygino rezultatą. Paskiau komandos apsikeitė po įvartį bei išaiškino nugalėtoją baudinių serijoje – papildomą tašką pelnė svečiai.

Ne mažiau įtemptos rungtynės įvyko sostinėje tarp „Benfica-Ateitis“ FA ir FK „Granitas“ komandų – penkių įvarčių dramoje sėkmė lydėjo Naujosios Vilnios atstovus.

Kituose susitikimuose įvarčių krito mažiau. „Vilnius Football Academy“ nugalėjo „Be1 NFA“ ir aplenkė ją turnyro lentelės viršuje kartu su FM „Fortūna“, o FK „Žalgiris“ po sudėtingo starto jau pakilo į turnyro lentelės vidurį.

EJL U18 diviziono 2 turo rezultatai: FA Panevėžys-PRSSG 1:1 (baud. 4:5) Riterių FA.

EJL U18 diviziono 10 turo rezultatai: FA Panevėžys-PRSSG 6:0 FA Tauras, Vilnius Football Academy 1:2 Be1 NFA, Vilniaus BFA 2:0 FC Hegelmann, VFA Geležinis vilkas-FK TransINVEST 3:3 (baud. 3:4) Marijampolės FC, Klaipėdos FM 0:3 Riterių FA.

EJL U16 diviziono 10 turo rezultatai: Kauno Žalgirio FA 4:1 Vilnius Football Academy, VFA Geležinis vilkas 1:3 Marijampolės FC, Klaipėdos FM 9:1 Riterių FA, FK Žalgiris 3:0 FA Šiauliai-ŠSG, Vilniaus BFA 11:0 FK Aidas-FK Garliava.

EJL U15 diviziono 10 turo rezultatai: FK Jonava 3:0 VFA Geležinis vilkas, Vilnius Football Academy 2:0 Be1 NFA, FK Garliava 4:4 (4:5) Vilniaus BFA, FK Žalgiris 1:0 FA Šiauliai-ŠSG, FM Fortūna 2:1 Klaipėdos FM, Benfica-Ateitis FA 2:3 FK Granitas.