2024-10-14
„Be1 NFA“ varžovų tvirtovėje įveikė „Vilnius Football Academy“ ekipą

Centrinė „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos (EJL) akistata šeštadienį buvo transliuota tiesiogiai per futbolas.tv platformą. Žiūrovai galėjo įvertinti dėl EJL U18 diviziono pirmos vietos kovojančių komandų kaktomūšą.

„Vilnius Football Academy“ savo stadione priėmė Kauno „Be1 NFA“ komandą. Pirmajame kėlinyje Jokūbas Vėžys (29 min.) išvedė į priekį aikštės šeimininkus. Antrajame kėlinyje svečiams pavyko persperti rezultatą savo naudai – dubliu pasižymėjo ukrainietis Renatas Švedčenko (50 ir 67 min.).

Rungtynes rezultatu 2:1 laimėjusi „Be1 NFA“ komanda liko antroje vietoje, tačiau atstumą nuo „Vilnius Football Academy“ sumažino iki trijų taškų. Per 10 sužaistų rungtynių „Vilnius Football Academy“ pelnė 24 taškus, tačiau artimiausi persekiotojai yra sužaidę mažiau rungtynių ir mėgins perimti lyderių statusą.

Po rungtynių abiejų komandų kapitonai Simas Grabauskas ir Jugas Turčinskas reportažui pasidalino savo komentarais.