2023-06-13
Tiesioginiame eteryje žiūrovai įvertino Lietuvos jaunučių lygos favoritų žaidimą

Trankiai vietos sirgalių palaikoma FA „Šiauliai“ U13 ekipa persvėrė rezultatą savo naudai ir neleido „Vilnius Football Academy“ užsitikrinti lygos čempionų titulą 29-ame ture.

LVJUFA suteikė galimybę įvertinti vienas iš ryškiausių Lietuvos jaunučių lygos trylikamečių komandų pasirodymą, surengdama televizinį debiutą. Gytarių stadione futbolas.tv platforma įamžino ketvirtą vietą užimančios FA „Šiauliai“ ir pirmaujančios „Vilnius Football Academy“ žaidimą.

Vilniečiai sekmadienį pergalės atveju būtų užsitikrinę nugalėtojų titulą ir rungtynių pradžia žadėjo palankų scenarijų – 17 minutę Matas Venskus pelnė įvartį.

Antrojo kėlinio metu FA „Šiauliai“ pasinaudojo savo progomis ir įveikė lygos favoritus. Matas Daujotas 38 minutę išlygino rezultatą, o 51 minutę Matas Kančelskis pakeitė jį į 2:1.

Šiauliečiai išsaugojo pergalingą rezultatą ir užsitikrino, kad finišuos ketvirtoje pozicijoje. „Vilnius Football Academy“ galės užsitikrinti titulą būsimose rungtynėse. Abiejų komandų treneriai Tadas Šalkauskas ir Marius Zabarauskas pažymėjo, kad šis sezonas nuteikia pozityviai ir džiaugiasi lygos konkurencingumu.