2018-10-16
Wellkid lygos finalo dalyviai išbandys jėgas naujame konkurse

Siekiant išsiaiškinti individualiai stipriausią, techniškiausią, kūrybingiausią Wellkid lygos finalinio renginio žaidėją, LVJFA pirmąkart surengs konkursą 1 prieš 1 formatu. Konkursas vyks Wellkid lygos finalinio renginio metu Marijampolės futbolo manieže spalio 20–21 ir 27–28 dienomis.

Konkurse dalyvaus po 16 žaidėjų iš vienos amžiaus grupės, po 2 nuo kiekvienos komandos. Įsteigti 4 apdovanojimai, kurie atiteks kiekvienos amžiaus grupės – U10, U11, U12, U13 – konkurso nugalėtojams.

2018 m. Lietuvos vaikų futbolo čempionato „Wellkid lyga“ individualiai stipriausio žaidėjo konkurso taisyklės

1. Rungtis 1 prieš 1 trunka 3 minutes, nestabdant laiko. Rungties tikslas – įmušti kuo daugiau įvarčių į priešininko vartus.

2. Rungtį laimi žaidėjas, per 3 minutes pelnęs daugiau įvarčių, negu dvikovos varžovas. Jeigu po 3 minučių bus lygus rezultatas, skiriama kamuolio žongliravimo užduotis ir ją laimi tas žaidėjas, kuris ilgiau žongliruos kamuoliu. Abu žaidėjai kamuolio žongliravimo užduotį pradeda vienu metu.

3. Rungties aikštelės ilgis – 16 metrų, plotis 10 metrų. Aikštelės ribas žymi stoveliai.

4. Rungties pradžioje kamuolys atitenka jaunesniam žaidėjui.

5. Kamuolio į varžovo vartus negalima spirti pirmu lietimu, kai kamuolys įžaidžiamas rungties starte, iškart po pelnyto įvarčio ir po užribio.

6.  Žaidimas pradedamas nuo savų vartų, o varžovas turi pasitikti savo aikštelės pusėje iki vidurio linijos.

7. Jeigu kamuolys išrieda už aikštelės ribų, jis atitenka tam žaidėjui, kurio aikštės pusėje kamuolys išrieda.

8. Žaidimas ranka prie savųjų vartų draudžiamas. Jeigu žaidėa prie savo vartų sąmoningai sužaidžia ranka, skiriamas 16 metrų baudinys į tuščius priešininko vartus.

9. Varžybų organizatoriai pasilieka teisę pakoreguoti ar papildyti žaidimo taisyklių punktus.