2018-10-31
Wellkid lygos sezoną vainikavo klaipėdiečių ir šiauliečių triumfas

Marijampolės „Arvi“ manieže šį spalį karaliavo vaikų futbolas. Futbolo benduomenę subūrė futbolo komandų iš visos Lietuvos varžybos dėl Wellkid lygos čempionų titulo ir prizų.

Šiemet žygį Lietuvos vaikų čempionate pradėjo rekordinis komandų skaičius – 214. Čempionato generaliniu rėmėju tapu UAB „Entafarma“, kuri atstovauja „Wellkid“ prekinį ženklą Lietuvoje ir įsteigė aibę prizų jauniesiems futbolininkams.

Spalio 27 ir 28 dienomis vyko U-12 (2007 m. gimimo) ir U-13 (2006 m. gimimo) amžiaus grupių komandų lemiamos kovos bei individualiai stipriausio Wellkid lygos žaidėjo konkursas, kurio ašis – žaidėjų dvikovos vienas prieš vieną.

Finalinių varžybų rezultatai

U-12 amžiaus grupėje aukso medalius pelnė Klaipėdos FSM-FK „Atlantas“, kuris po baudinių serijos rezultatu 6:5 (0:0) įveikė Panevėžio FA-FK „Panevėžį“. Trečią vietą iškovojo Vilniaus FM, rezultatu 2:1 nugalėjusi VFA „Geležinis vilkas“ bendraamžius.

Geriausias žaidėjais pripažinti vartininkas Ernestas Lysionok (VFA „Geležinis vilkas“), gynėjas Simonas Gedminas (Vilniaus FM), saugas Airik Balasanov (Klaipėdos FM-FK „Atlantas“), puolėjas Rokas Kulbis (Panevėžio FA-FK „Panevėžys“-1). Lukas Klišys (Vilniaus FM) laimėjo individualiai stipriausio žaidėjo konkursą.

Vyriausioje amžiaus grupėje geriausiai pasirodė FA „Šiauliai“, kurie finale 1:0 nugalėjo panevėžiečius. FA „Žalgiriečio“ komanda įveikė 3:1  SM „Taurą“-FK „Kauno Žalgirį“ rungtynėse dėl bronzos medalių.

Individualiais prizais įvertinti vartininkas Joris Aliukonis (FA „Žalgirietis“), gynėjas Gustas Geštautas (FA „Šiauliai“), saugas Edvinas Puikis (Panevėžio FA-FK „Panevėžys“-1), puolėjas Vilius Jucys (FA „Šiauliai“), o individualiai stipriausiu žaidėju tapo Aidas Rybelis (SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“).